Blue Mail E-posta - Email & Takvim App

Verimlilik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 43 MB
  • Version 1.9.4.12
  • Dil Türkçe
  • Firma Blue Mail
Blue Mail mobil uygulamasını Android cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirerek telefonu daha verimli hale getirebilirsiniz.

Blue Mail mobil uygulaması çeşitli sağlayıcılardan gelen sınırsız sayıda posta hesabını yönetebilen ücretsiz, güzel tasarlanmış, evrensel bir e-posta istemcisi olup, birden fazla e-posta hesabında kişiselleştirmeyi mümkün kılan verimli bir uygulamadır. Uygulamanın akıllı bildirim özelliği sayesinde mailinize gelen mesajlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Mavi Mail uygulaması stok e-posta uygulamanız için mükemmel bir yedekleme işlevi de görmektedir. Birbirinden farklı mail adresleriniz varsa bile Blue Mail uygulaması ile tüm adreslerinizi kontrol altına alabilirsiniz. ek bir adresten tüm mesajlarınızı cevaplamak için Blue Mail uygulamasından faydalanın. 

Sezgisel ve kullanımı kolay bir tasarımla paketlenmiş güçlü birleşik hesap deneyimi ile Blue Mail bir üst düzey e-posta hizmeti sunmak ve kullanıcılarını memnun etmek için harika bir mobil uygulamadır.

Kullananlar memnun eden Blue Mail mobil uygulamasının arayüzü oldukça basit olup kullanıcıları yönlendirecek bir yapıya sahiptir. Sizde Android  cep telefonunuza Blue Mail mobil uygulamasını ücret ödemeden indirin ve tüm mesajlarınızı tek bir adres üzerinden kontrol edin. 

 

 

 

Blue Mail E-posta - Email & Takvim App indir
DİĞER SÜRÜMLER